Domowa klimatyzacja

Klimatyzator LG Artcool AC09BQ to niezwykle nowoczesne urządzenie pokojowe. Dzięki oryginalnemu designowi sprawdzi się w każdym niebanalnym wnętrzu. Jednak doskonale pasuje również do prosto urządzonych mieszkań, a także biur. Należy zauważyć, że klimatyzator zaskakuje innowacyjnością nie tylko ze względu na atrakcyjny wygląd.

 

Klimatyzator LG Artcool AC09BQ to urządzenie, którym można zarządzać za pomocą smartfona. Wystarczy pobrać oryginalną aplikację, aby obsługiwać sprzęt, znajdując się w tym czasie w dowolnej lokalizacji. Bez trudu tworzy się w niej odpowiednie ustawienia pracy klimatyzatora, aby we właściwym momencie uruchomić je jednym kliknięciem. Niewątpliwie zwiększa to znacząco komfort użytkowania urządzenia.

 

Przyjazny dla ludzi i środowiska

 

Dla każdego użytkownika niezwykle ważne jest ciche działanie klimatyzatora. W przypadku LG-Artcool AC09BQ ten istotny warunek jest spełniony. Hałas generowany przez klimatyzator mieści się w zakresie 19-41 dB. Warto również wspomnieć, iż urządzenie pobiera stosunkowo mało energii, dlatego też nie trzeba obawiać się wzrostu opłat za prąd.

 

Ponadto, omawiany klimatyzator jest niezwykle ekologiczny. Wynika to między innymi z bardzo niewielkiego zużycia energii. Co więcej, klimatyzator został wyposażony w czynnik chłodniczy R32. Jego cechą charakterystyczną jest duża wydajność, a co za tym idzie, sprzęt w bardzo niewielkim stopniu przyczynia się do efektu cieplarnianego. Natomiast z pewnością nie ma nawet najmniejszego wpływu na powiększanie się dziury ozonowej.